BLOG KATEGORİLERİ

Son Yazılar

Farmasi Eyeliner

Nurcan Doğanlar  Makyaj Önerileri   Farmasi Eyeliner

Farmasi Eyeliner

Farmasi Eyeliner

Farmasi Eyeliner Nasıl Kullanılır?

Farmasi Eyeliner ile kusursuz çizgilere hazır olun..Eyeliner çekmek oldukça zordur. Küçük dokunuşlarla yapılması gereken bir uygulama.

Farmasi Eyeliner a olan tutkumuzun, biz kadınların zor şeylere olan düşkünlüğü ile bir bağlantısı olabilir mi? Gerçek şu ki, kusursuz eyeliner çekebilmek için, el yatkınlığına, pratiğe, doğru tekniklere ihtiyacımız var. Eyeliner nasıl sürülür? Evet, kabul ediyoruz: Gördüğümüz zaman bayıldığımız o kolay eyeliner stillerini elde etmek çok kolay değil ama doğru ürün ve tekniklerle sen de arzuladığın kedi gözü makyajınlarını elde edebilirsin. Eğer bir türlü istediğin gibi eyeliner çekemiyorsan, bir de bizim yöntemlerimizi dene. Senin için

Eyeliner sürmenin bazı hileleri bulunmaktadır. Bu hilelere dikkat ederseniz, dilediğiniz şekilde eyeliner sürebilirsiniz.

Secret Eyeliner ve Kajal Secret Eyeliner Arasındaki Fark Nedir?

Farmasi Secret Eyeliner-Kajal Secret Eyeliner arasındaki fark birisi Secret Eyeliner ince uçlu olup Kajal Secret ise kalın uçlu ve daha belirgin çizgiler çekmenizi sağlar.

 

Farmasi Secret Eyeliner Farmasi Kajal Secret Eyeliner eşsiz fırçası sayesinde sizlere oldukça sürme kolaylığı sağlar. 2 kat sürmeniz yeterlidir.

Farmasi Secret Eyeliner ♡ Farmasi Kajal Secret Eyeliner Bence Her ikiside..

?Secret Eyeliner : Farmasi Secret Eyeliner Pen; özel ucuyla profesyonel bir uygulama sağlar.

Kirpik diplerine kolay uygulanan kalem eyeliner, belirgin hat oluşturur. Hızlı kurur, bulaşma ve akma yapmaz. Derin ve etkili bakışlar elde etmenizi sağlar.

?Kajal Secret Eyeliner : Farmasi Kajal Secret Eyeliner Pen; özel ucu ile kolay, kesintisiz ve kusursuz bir uygulama sağlar.

Belirgin hat oluştururken hızlı kurur, bulaşma ve akma yapmaz. Derin ve etkili bakışlar elde etmenizi sağlar.

NOT: Likit eyeliner kullanırken, bazen zorluk çekilebiliyor. Bu yüzden eyelineri kullanmadan önce göz kalemi ile göz kapağını çiziniz. Daha sonra çizdiğiniz taslak sayesinde güzelce eyelineri çekiniz. 🙂

Yorum yapılmamış.
Yorumunuz:

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.