BLOG KATEGORİLERİ

Son Yazılar

Farmasi DR.C.TUNA LEKE SERİSİ

Nurcan Doğanlar  Cilt Bakımı Uygulamaları   Farmasi DR.C.TUNA LEKE SERİSİ

Farmasi DR.C.TUNA LEKE SERİSİ

Farmasi DR.C.TUNA LEKE SERİSİ

DR.C.TUNA LEKE SERİSİ White + Correct Serisi ile Cilt Lekelerine Savaş Açın..

 Farmasi leke serisi yenilenen ambalajı ile cilt renginizi orantılar ve aynı zamanda var olan sivilce , güneş lekesi ve özel bölge karartıların da

% 90 gözle görülür açılmayı fark edeceksiniz.

Yaklaşık 2 aydır düzenli bir şekilde sabah akşam tam set olarak kullanıyorum.

Cildimde herhangi bir leke problemi yok ancak güneşlenmeyi çok sevdiğimden dolayı , cildimi yaza hazırlamak adına bir önceki güneşlenmem de cildimde oluşabilecek herhangi bir lekeyi en aza indirgemiş oluyorum..

Kışın cilt , yaz ayındaki gibi kuruma ve nem kaybına yol açar. Hem hava kirliliği hem yedik içtiklerimiz hemde hava değişiklikleri ciltte önemli bir rol oynar. Bu yüzden kullandığımız ürünleri cildimizin yapısına göre ve cildin ihtiyacı olan ne ise onu vermeliyiz.

Yağlı bir cilt yapısına sahip olmama rağmen zaman zaman çok kurumakta ve cildim nem dengesini kaybetmektedir. Böyle dönemlerde cildimi zaman zaman kuru ve hassas cilt ürünleri kullanarak tazeliyorum.

Kimi zamanda normal yağlanmanın yanı sıra daha da fazla yağlanma yapıyor bu dönemde de cilt yağımı dengeleyici set kullanıyorum.

Bana en çok sorulan sorulardan bir tanesi de Nurcan Hanım şu set cildime iyi geldi sürekli onu mu kullanmam gerek yada kullanmalı

mıyım ? Ancak tedaviye yönelik bir ürün gurubu kullanıldığında o ürün gurubu iyi geldi ve cildiniz normal sürece geçmiş ise ,ürün gurubunu sürekli kullanmanıza gerek yoktur.

Sadece yan takviye edici ürünleri düzenli olarak kullanabilirsiniz. Cildimizi sabah akşam yıkayıp temizlemeliyiz. Aynı zamanda cildin kalıntılarını ve gözenekleri kapatmak için tonik kullanmalıyız. (Kuru ve hassas ciltler tonik kullanmasını tavsiye etmiyorum yerine temizleme sütü yada yağı olabilir.)

DR.C.TUNA LEKE SERİSİ İLE

BU HAFTA ELENME SIRASI CİLT LEKELERİNDE

Peki bu Farmasi DR.C.TUNA LEKE SERİSİ içinde ki ürünler nelerdir ?

DR.C.TUNA WHITE CORRECT CİLT AYDINLATICI SABUN 100 Gram:

1-A) ADIM TEMİZLEME : Cildimizi mükemmel bir şekilde temizler,kirlerden arındırır.Cilde canlı ve aydınlık bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Sabah akşam kullanılmalıdır.

DR.C.TUNA WHITE CORRECT CİLT AYDINLATICI PEELİNG 100 ML:

1-B) Adım: Peeling ile Etkili Temizleme : Özel yapısı ve yumuşak tanecikleri ile makyajınızı ve hava kirliliğinden oluşturduğu pürüzleri cildinizden nazikçe arındırır. Ürünü parmak uçlarınızla masaj hareketleri yaparak yüzünüze uygulayınız ve ardından durulayınız.

Haftada 1-2 kez kullanımı önerilir.

DR.C.TUNA WHITE CORRECT CİLT AYDINLATICI TONİK 225 ML:

2-ADIM TONİK: 

Nazik formülü ile cildin nemi daha fazla tutmasına ve aydınlık bir görüntü kazanmasına yardımcı olur. Pamuğa yeterli miktarda alarak cilde hafif dokunuşlarla bastırarak uygulayınız.

DR.C.TUNA WHITE CORRECT CİLT AYDINLATICI KOYU LEKE GİDERİCİ SERUM 30 ML:

3-ADIM AYDINLATICI KOYU LEKE GİDERİCİ :

Düzenli kullanımda cilt tarafından hızla emilerek , cilt tonunu eşitlerken koyu lekelerin görünürlüğünün azalmasına yardımcı olur. Kum zambağı ve yosun özleri ile güçlendirilmiş özel içeriği ile gelecekte oluşabilecek olan koyu lekeleri ve renk farklılıklarını engellemeye yardımcı olur. 2-3 damla alarak önce tampon hareketlerle sonra sonra yuvarlak hareketlerle tüm yüzünüze uygulayınız.

Sabah akşam kullanılmalıdır.

DR.C.TUNA WHITE CORRECT CİLT AYDINLATICI KREM 75 ML :

4- ADIM AYDINLATICI KREM SPF 22 : 

Özel formülündeki UV koruma özelliği ile düzenli kullanımda cildin parlaklığını korumaya ve cilt tonunu eşitlemeye yardımcı  olur. Cildin daha enerjik ve parlak görünmesine katkıda bulunurken , aydınlatılmasını ve ciltteki nem seviyesinin artmasını destekler. Hafif dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

Sabah akşam kullanılmalıdır.

DR.C.TUNA WHITE CORRECT CİLT AYDINLATICI GÖZ BALMI 15 ML :

5-ADIM AYDINLATICI GÖZ BALMI: 

Göz çevrenizdeki ince çizgilerin , koyu halkaların ve torbalanmaların görünümünde azalma sağlamaya destek olurken , kum zambağı ve yosun özü içeren formülü ile düzenli kullanımda daha pürüzsüz ve ışıltılı görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Göz altlarınıza ve göz çukurları boyunca masaj yaparak nazikçe uygulayınız.

Sabah akşam kullanılmalıdır.

Farmasi DR.C.TUNA LEKE SERİSİ ;

%0 BOYA

%0 PARABEN

%0 SİLİKON

Farmasi Leke serimizin videosunu YouTube kanalım dan izleyebilirsiniz.

 

 

 

 

Yorum yapılmamış.
Yorumunuz:

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.