BLOG KATEGORİLERİ

Son Yazılar

Endorfin Güzellik Merkezi

Nurcan Doğanlar  Başarılı Olmanın Püf Noktaları   Endorfin Güzellik Merkezi

Endorfin Güzellik Merkezi

Endorfin Güzellik Merkezi

ENDORFİN GÜZELLİK MERKEZİ

Endorfin Güzellik Merkezi ile tanışın. Bizler endorfin ailesi olarak sizlerin güzelliğinize güzellik katmaktan memnuniyet duyacağımızı bildirmek isteriz.

ENDORFİN ile YEPYENİ BİR KONSEPT

1) Ataşehir’de Ekim 2015’den beri hizmet veren Endorfin Güzellik ve Spor merkezi hakkında kurucusu Estetik ve Plastik Cerrah Op. Dr. Eser Aydoğdu ile konuştuk. Endorfin ne demektir?

Endorfin mutluluk hormonudur. Amacımız bizimle yolu kesişen herkesle tecrübelerimizi paylaşmak hem sevdiğimiz işi yaparken kendimiz mutlu olmak, hem de verdiğimiz hizmetlerle sizleri mutlu etmek. Ve ayrıca endorfin hormonumuzu arttıracak bütün hizmetlerimizi merkezimizde sevgili üyelerimize sunmak.

2) Bu farklı konseptin içinde neler var?

Pilates, Diyetisyen, Hipnoterapi, Cilt Bakımı, Epilasyon, Bölgesel İncelme, Medikal Masaj, Lenf Drenaj, El-Ayak bakımı, Protez tırnak, İpek kirpik, Mikroblading Kaş kontürü, Saç pigmentasyonu , Son teknolojik cihazlarla selülit , Ameliyatsız yüz gençleştirme işlemleri, Kırışıklık tedavileri, Saç Ekimi ve Estetik Ameliyatlar. Kısacası endorfin’i artıracak bütün işlemler.

3) Böyle bir konsept fikri nasıl doğdu?

Kral TV’de 2016 yılının ocak ayında en iyi estetik kliniği ödülü aldık. Ve bunun üzerine bu ödüle de layık olmak için daha büyüdük, daha geliştik. Ve ayrıca ben  Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanlığı yaparken hep olmasını istediğim hizmetler mevcuttu. Örneğin liposuction,  karın germe yaptığım hastalarıın sonrasında ödemini atması için, sıkılaşması için, selülitine çözüm bulmak için medikal masajlar ve cihazlar gerekmekteydi. Veya öncesinde sonrasında kilo vermesi için diyetisyen kontrolü, kasların forma girmesi için pilates ihtiyacı doğmaktaydı. Bazen de ameliyat için başvuran hastalarda iğne fobisi, anestezi fobisi gibi korkuların düzeltilmesi gerekiyordu . Bunun için de psikologa ihtiyacımız oluyordu. Sonuçta gördüğüm ve tecrübe ettiğim kadarıyla estetik bir bütündü.  Bu bütünü tamamlayacak ekibi ve ekipmanı kurduk; ve bu sayede başarı ve memnuniyetin bir arada geleceğine eminim.

4)Yeni doğum yapmış anneler için özel programlarınız varmış. Öğrenebilir miyiz?

Türkiye’de yeni doğum yapmış kadınların zamansızlıktan kendileri ile ilgilenemediklerini tespit ettik. Bir motivasyon kaybı yaşadıklarını, bir rehbere ihtiyaç duyduklarını gördük. Bu konuda motivasyonu artırmak için, doğum öncesindeki fiziki görüntüsüne biran önce dönebilmesi için,  kilo verebilmesi   için hipnoterapi, diyet ve sağlıklı beslenme eğitimi, fit görünüm için  pilates, bölgesel incelme cihazları selülit masajı gibi uygulamaları aynı mekanda sağlayabiliyoruz. Ve geldikleri zaman diliminde aynı mekanda zaman kaybı yaşamadan, el ve ayak bakımı, cilt bakımı, kaş kontürü, b0t0ks, dolgu, prp, mezoterapi, ameliyatsız yüz gençleştirme gibi gerekli bütün hizmetleri almalarını sağladık .

5) Peki ya erkekler ?

Erkekler özellikle pilates için bizi tercih ediyorlar. Bir diğer hizmetimiz ameliyatsız ve iğnesiz yüz gençleştirme işlemleri ve saç ile ilgili tüm uygulamalar .

6)  Endorfin’de amaç;

İstanbul koşuşturması içinde zamanın kıymetli olması nedeniyle,  hemen yol üstünde kolayca ulaşabileceğiniz, otopark sorunu olmayan, aynı zaman diliminde bütün ihtiyaçlarınızı aynı mekanda karşılayabileceğiniz yeşillikler içinde kahvenizi yudumlarken sohbet edebileceğiniz aktif, dinamik bir mutluluk merkezi oluşturmak. Güler yüz ve en son teknolojinin prensibimiz olduğu endorfine sizleri de bekleriz.

7) Endorfin card hakkında bilgi verebilir misiniz?

Endorfin card müşterilerimize verdiğimiz özel bir karttır. Özel indirimler ve puan biriktirme sağlamaktadır.

8) Özel programlarınız varmış. Bunlar hakkında da bilgi alabilirmiyiz?

Birinci programımız ; ‘’Fit Kalın’’

İçerisinde ; diyetisyen , pilates, bölgesel incelme , liposuction, lazer lipoliz cihazları, medikal masajlar mevcuttur.

İkinci programımız  ; ‘’ Genç Kalın’’

İçerisinde;  cilt bakımı, maskeler, yeni nesil oksijen terapisi, kök hücre uygulamaları vitamin, kişiye özel kremler, mezoterapi , b0t0ks, dolgu, radyofrekans ,hybrid enerji gibi uygulamalar mevcuttur.

İkisinde de hazır programlarımız varken kişiye özel programlar da oluşturmaktayız.

Endorfin Güzellik ile Size Güzelliğimiz Var..

🎀ENDORFIN AILESI olarak sizi ve sağlığınızı önemsiyoruz.

🎗Öncelikli amacımız ise alanında en etkili ve en sağlıklı hizmetleri sunarak sürdürülebilir olmak..

ESTETİK

GÜZELLİK

SPOR

BİLİNÇALTI & EĞİTİM

 🔝AMELİYATSIZ ESTETİKLER ‘den
TEKNOLOJİK ESTETİKLER ‘e..
ESTETİK AMELİYATLAR ‘dan
SAÇ ESTETİĞİ & DİYET VE İNCELME & ESTETİK TEDAVİLER ‘e..

Sizi Mutlu Edecek Tüm Güzelliklere
KAPILARIMIZI Sonuna Kadar Açtık..

🎗Bizler Sizlerle Mutluyuz..

Online Randevu :  

Tel: 0544 406 99 79

Tel: 05394513079

Yorum yapılmamış.
Yorumunuz:

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.