BLOG KATEGORİLERİ

Son Yazılar

DR.C.Tuna Age Reversist

Nurcan Doğanlar  Sorular ve Cevaplar   DR.C.Tuna Age Reversist

DR.C.Tuna Age Reversist

DR.C.Tuna Age Reversist

DR.C.Tuna Age Reversist

DR.C.Tuna Age Reversist

DR.C.Tuna Age Reversist Cilt İhtiyacınıza Göre Size Özel Seriler ”AGE REVERSIST” ile zamanı geri çevirin.Cildimiz veya derimizin dış dünya ile sınır olmaktan ziyade başka işlevleri de vardır. Cildimiz veya derimiz, aynı zamanda vücudumuzun içinde olup bitenleri dışarıya yansıtan ve mesaj ileten bir organımızdır. Sürekli güneşe maruz kalma nedeniyle oluşan ve foto yaşlanma adı verilen yıpranma orta deride birtakım yapısal değişiklikler meydana getirir.Ciltteki yaşlanma, renginde sararma, lekeler, gevşek tonüslar, derin kırışıklıklar ve bağ dokusunda dejenerasyonlar olarak kendini gösterir. Ayrıca, prekanseröz ve kanseröz oluşumlar ise zamanla artar. Bu değişimler, güneşten korunmanın ne kadar önemli olduğunu bizlere anlatmaktadır.

DR.C.Tuna Age Reversist

Sorun İhtiyaç: Kolojen azalması , Derin kırışıklıklar,İnce Çizgiler

Cilt Tipi: Tüm Ciltler

Yaş Grubu: Tüm Yaş Grupları +20 ve üzeri

Fayda: Derin Kırışıklık Giderici Sıkılaştırıcı ve Toparlayıcı

Sonuç: Kolojen Sentezinde %67 artış ile gençleşen cilt.

İçerik: 

  • Mikroaig Teknolojisi
  • 3R Skin Teknolojisi
  • Marin Bioaktif Teknolojisi
  • Plankton Ekstresi
  • ZAMANI TERSİNE ÇEVİREN ÖZEL FORMÜL6 saat sonra %36 NEM ARTIŞIONARICI-YENİLEYİCİ-DOLDURUCU
  • Uzun Süre Nem Hapseden Nem Komplex Aktifi

”HER GÜN 4 ADIMDA GENÇ KAL”

1-DR.C.Tuna Age Reversist Jel Temizleyici: Gözenekleri Temizler,Pürüzsüzleştirir,Yatıştırır.Sebum, makyaj ve ölü hücre kalıntılarını derinlemesine temizleyen yaşlanma karşıtı jel ürünüdür. Ne yapar? Gözenekleri temizler, pürüzsüzleştirerek yatıştırır. Cildinizi canlandırır ve bir sonraki uygulama ürünü için hazırlar. Tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas ciltlerde Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

Dr. C. Tuna Age Reversist Yüz Temizleme Jeli şu içeriklerin bileşimi ile hazırlanmıştır:

Laminaria Digitata Ekstresi: Dermal fibroblast hücrelerinde Dr. C. Tuna Age Reversist Yüz Temizleme Jeli ürünü uygulandıktan sonra Kolajen I sentezinde %69* artış gözlenmiştir.

• SLES içermez: Geliştirilmiş SLES içermeyen hafif formülü, hasar görmüş, kuru ve hassas cilde sahip olan kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Cilt iritasyonu, tahrişi ve yüzey dehidrasyonunu en aza indirir.

Nasıl kullanılır? Günde iki kez, sabah ve akşam İlk Adım olarak uygulayın. En iyi sonucu almak için Dr. C. Tuna Age Reversist Serum ve Dr. C. Tuna Age Reversist Nemlendirici Krem ile bakımınıza devam edin. Avuç içinizde bir miktar jeli ılık su ile köpürtün. Makyajsız yüzünüze yanaklarınızdan başlayarak alnınıza doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Ilık su ile iyice durulayın, bir havlu yardımıyla yüzünüzün ıslaklığını nazikçe alın veya yüzünüzü kendiliğinden kurumaya bırakın.

2-DR.C.Tuna Age Reversist Serum : 

Cildin nem dengesini korur, Görünür çizgileri ve derin kırışıklıkları azaltmaya yardımcı olur. Görünür çizgileri ve derin kırışıklıkları onararak azaltan yaşlanma karşıtı bir serum ürünüdür. Kullanım sonrasında ışıldayan ve genç görünen bir cilt bırakır.

Ne yapar? Cilt bariyerinin nem dengesini korur böylece cilde elastikiyet kazandırır. Cilde enerji sağlayarak, hücre performansını optimize eder. Tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas ciltlerde Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

Dr. C. Tuna Age Reversist Serum’un kırışıklıkları azaltırken cildin nem dengesini koruyan eşsiz bileşimi şu içeriklerden oluşur:

• Laminaria Digitata Ekstresi: Dermal fibroblast hücrelerinde Dr. C. Tuna Age Reversist Serum ürünü uygulandıktan sonra Kolajen I sentezinde %25* artış gözlenmiştir.

• Kırmızı Alg Kompleksi: Dermal fibroblast hücrelerinin epidermis yüzeylerinde Dr. C. Tuna Age Reversist Serum ürünü uygulandıktan 6 saat sonra bile %36** nem artışı gözlenmiştir.

• Parfüm içermez: Cildinizin ihtiyacı olan tazelenme, onarılma sürecinde, aktiflerin cildinize daha rahat nüfuz etmesi ve daha uyumlu çalışmasına olanak sağlar.

Nasıl kullanılır? Günde iki kez, sabah ve akşam İkinci Adım olarak uygulayın. En iyi sonucu almak için Dr. C. Tuna Age Reversist Yüz Yıkama Jeli kullandıktan sonra uygulayın. Daha sonrasında Dr. C. Tuna Age Reversist Yoğun Bakım Kremi ile bakımınıza devam edin.

Yeterli miktarda ürünü 2-3 kez bastırarak alın. Yüzünüze, boynunuza veya istenilen yere nazikçe uygulayın. Kuruması için 1-2 dakika bekleyin

3-DR.C.Tuna Age Reversist Nemlendirici Krem : Çevresel etkilere karşı cilt bariyerini güçlendirirken kadifemsi ve pürüzsüz bir his bırakır. İnce çizgileri ve derin kırışıklıkları nem ile dolduran ve nemlenmeyi dengeleyen besleyici bir krem ürünüdür. Cilde pürüzsüz ve canlı bir görünüm sağlar.

Ne yapar? Ciltteki ince çizgileri ve derin kırışıklıkları nem ile doldurur. Dermis tabakasında nemi hapseder ve uygulamadan 6 saat sonraya kadar bile cildin nemini arttırmaya devam eder.  Çevresel etkilere karşı cilt bariyerini güçlendirirken, yumuşak kadifemsi ve pürüzsüz bir his bırakır. Tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas ciltlerde Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır.

Dr. C. Tuna Age Reversist Yoğun Bakım Kremi’nin eşsiz formülü şu içeriklerden oluşur:
• Laminaria Digitata Ekstresi: Dermal fibroblast hücrelerinde Dr. C. Tuna Age Reversist Serum ürünü uygulandıktan sonra Kolajen I sentezinde %25* artış gözlenmiştir.
• Kırmızı Alg Kompleksi: Dermal fibroblast hücrelerinin epidermis yüzeylerinde Dr. C. Tuna Age Reversist Serum ürünü uygulandıktan 6 saat sonra bile %29** nem artışı gözlenmiştir.
• SPF 15: UVA/UVB ışınlarının zararlı etkilerine karşı cilt bariyerini korur ve aktiflerin cilt ile uyumuna yardımcı olur.

Nasıl kullanılır? Günde iki kez, sabah ve akşam Üçüncü Adım olarak uygulayın. En iyi sonucu almak için Dr. C. Tuna Age Reversist Yüz Yıkama Jeli ve Dr. C. Tuna Age Reversist Serum kullandıktan sonra uygulayın.

Yeterli miktarda ürünü alın ve avuç içinizde ovalayarak ısıtın. Yeterli miktarda ürünü alın ve avuç içinizde ovalayarak ısıtın. Yanaklarınızdan başlayarak alnınıza doğru dairesel hareketlerle masaj yaparak yayın. Kuruması için 1-2 dakika bekleyin

4-DR.Tuna Age Reversist Göz Kremi: Göz altı torbalarının,ince çizgi görünümünün ve kırışıklıklarının azalmasına yardımcı olur.Göz çevresine daha genç bir görünüm kazandırır.

AGE REVERSIST SERİSİNİN EN YENİ ÜYESİ: DR. C. TUNA AGE REVERSIST GÖZ KREMİ

Yorgunluk belirtileriyle savaşır.

-Çevresel stres faktörlerine karşı korur.

-Göz çevresinde ince ve görünmez bir yapı oluşturur.

-Göz altı torbalarının, ince çizgi görünümünün ve kırışıkların  azalmasına yardımcı olur, göz çevresine daha genç bir  görünüm kazandırır.

NASIL KULLANILIR? Dr. C. Tuna Age Reversist botoks etkili kreminizi kullanmadan önce bu kremi uygulayın. Göz çevrenizi Dr. C. Tuna Age Reversist Göz Kremi ile çok iyi nemlendirin.

5- DR.C.Tuna Age Reversist Krem 52 Adet  Kırışıklık Kremi : Ciltteki kolojen sentezinde %67 Artış

DR.C.Tuna Age Reversist Krem’ni istediğiniz her an kullanabilirsiniz. Anında göz,dudak kenarı ve alın bölgesi kırışıklıklarınızı açar.Derin kırışıklıkları anında dolduran ve kaz ayakları, gözaltı torbaları, alın kırışıklıkları, yüzdeki diğer çizgileri gerginleştiren bir krem ürünüdür.

Ne yapar? Jel-krem formundaki bu krem ciltte eriyerek özellikle göz çevresi bölgesindeki kırışıklık ve çizgilere odaklanır. Sarkan cildi sıkılaştırır ve şekillendirir. Tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas ciltlerde Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas ciltlerde Dermatolojik olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Dr. C. Tuna Age Reversist Mucizevi Kremi’nin benzersiz formülü şu içerikten oluşur:

• Plankton Ekstresi: Dermal fibroblast hücrelerinde Dr. C. Tuna Age Reversist Krem ürünü uygulandıktan sonra Kolajen I sentezinde %67* artış gözlenmiştir. 15 dakika içinde kaz ayaklarında gözle görülür kırışıklık doldurucu etkisi görülmüştür. * p < 0,001 Student T-Test, ürünün Kolajen I sentezine etkisi.

Dünyaca kabul görmüş, bağımsız ve akredite laboratuvar tarafından test edilip onaylanmıştır. 75 kadın ile yapılan tüketici çalışmasında, 4 hafta sonunda ürünü kullananların: – %100’ü ince çizgilerin ve göz çevresi kırışıklıkların görünümünde azalma olduğunu – %95’i göz altı şişliklerini giderdiği, göz altı bölgesine hacim kazandırdığı – %96’sı ürünü kullanım sonrası gözenek görünümlerinin küçüldüğünü – %92’si sarkmış göz kapaklarını kaldırdığını ve ciltlerin de sıkılaşma sağladığını yorumlamıştır.

UYARI: Sonuçlar kalıcı değildir. Göz ile direk temasından kaçının. Göz ile temasında bol su ile yıkayınız. Kızarıklık veya iritasyon durumunda kullanımı durdurun. Kozmetik ürünlere karşı alerji durumunda doktorunuza başvurun.

Önemli İpuçları:

• Kullanım öncesi minik bir uygulama yapıp cildin reaksiyonunu mutlaka ölçün. Kızarıklık, alerji, kaşıntı halinde ürünü kullanmayın!

• Kullanmaya başlamadan önce paketi nazikçe ovalayarak ürünün ambalaj içinde eşit dağılmasını sağlayınız.

• Ürün paketinde 0,3 ml var, çok az kullanmalısınız. Ürün ne kadar az kullanılırsa o kadar başarılı olur. Tüm yüze değil bölgesel uygulayın.

• Beyaz kalıntı olan kısımları nemli bir pamukla hafifçe temizleyin ve ürünü tekrar uygulayın.

Nasıl kullanılır? Kullanım öncesi cildinizi Dr. C. Tuna Age Reversist Yoğun Bakım Kremi ile çok iyi nemlendirin. Özellikle çok kuru ve hassas bir cilde 2-3 defa üst üste nemlendirin. Kaz ayakları, gözaltı torbaları, alın kırışıklıkları ve yüzdeki diğer çizgiler için kullanın. Çok az miktarda ürünü alın ve uygulamak istediğiniz bölgenin etrafına 4-5 nokta ürünü yerleştirin. Yüzük parmağınızı kullanarak kremi ince bir tabaka halinde yayın. Kurumaya bırakın. Kuruyana kadar sabırla hareketsiz bekleyin. Hızlı kurutma gerekirse yelpaze ile kurumayı hızlandırabilirsiniz.

 

 

DR.C.TUNA AGE REVERSİST SETİ SİPARİŞ ETMEK İÇİN AŞŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

1-DR.C.Tuna Age Reversist Jel Temizleyici 100 ml

2-DR.C.Tuna Age Reversist Serum 15 ml

3-DR.C.Tuna Age Reversist Nemlendirici Krem 30 ml

4-DR.Tuna Age Reversist Göz Kremi 15 ml

5-DR.C.Tuna Age Reversist Krem 52 Adet x 0,3 ml

Yorum yapılmamış.
Yorumunuz:

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.